Organizace školního roku


Zahájení školního roku je v pondělí 3. 9. 2018
Podzimní prázdniny jsou v pondělí 29. 10. a v úterý 30. 10. 2018
Vánoční prázdniny začínají v sobotu 22. 12. 2018 a končí ve středu 2. 1. 2019, vyučování začíná ve čtvrtek 3. 1. 2019
Pololetní prázdniny jsou stanoveny na  pátek 1. 2. 2019
Jarní prázdniny budou v týdnu od 11. do 17. 2. 2019
Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 18. 4. 2019 (v pátek je státní pátek, pondělí velikonoční  je 22. 4. 2019)
Školní vyučování končí v pátek 28. 6. 2019
Hlavní prázdniny od soboty 29. 6. do neděle 1. 9. 2019, vyučování začne v pondělí 2. 9. 2019

Vyučovací hodiny a zvonění

Škola se otevírá v 7, 40 hod. V souladu se školním řádem musí být žák ve třídě nejpozději v 7, 55 hod. z důvodu včasné přípravy na vyučování.

 l. 08.00 - 08.45 hod.
 2. 08.55 - 09.40 hod.
 3. 09.55 - 10.40 hod.
 velká přestávka
 4. 11.10 - 11.55 hod.
 5. 12.05 - 12.50 hod.
 6. 13.00 - 13.45 hod.
 7. 13.55 - 14.40 hod.
 8. 14.50 - 15.35 hod. .

Přehled tříd a vyučujících ve školním roce 2017/2018

Ředitel školy: PhDr. Karel Kaprálek
Zástupkyně:   PhDr. Marie Šrámková
Třídní učitelé:
Mgr. Andrea Střeštíková (0. ŠD přízemí)
PaedDr. Lenka Čejková (I. A ZŠ 1. patro)
Mgr. Petra Moncol'ová (I. B ZŠ 3. patro)
PaedDr. Eva Bláhová (II. A ZŠ 1. patro)
Mgr. Markéta Plachá (II. B ZŠ 1. patro)
Mgr. Pavla Zaleková (III. A ZŠ 1. patro)
Mgr. Hana Novotná (III. B ZŠ 1. patro)
Mgr. Kristýna Kalinová (IV. A ZŠ 1. patro)
Dis. Marie Machová (IV. B ZŠ 1. patro)
Mgr. Jana Šallerová (V. A ZŠ 1. patro)
Mgr. Irena Potůčková (VI. B ZŠ 2. patro)
Mgr. Kateřina Andrlová (VII.A ZŠ 3. patro)
Mgr. Jana Ptáčková (VII. B ZŠ 2. patro)
Mgr. Štěpánka Burešová (VIII. A ZŠ 3. patro)
Mgr. Jiří Mička (VIII. B ZŠ 2. patro)
Mgr. Gabriela Károyiová (VIII. C ZŠ 3. patro)
Mgr. Petr Hendrich (IX. A ZŠ 3. patro)
Mgr. Jaroslava Cinkajzlová (IX. B ZŠ 2. patro)
Mgr. Libuše Švarcová (V. B ZŠ 3. patro)
Mgr. Sylvie Knížková (VI. A ZŠ 3. patro)
Mgr. Irena Mrvíková (II.PA PrŠ 1.patro)
Mgr. Monika Sapíková (II. PC PrŠ 1.patro)
Mgr. Věra Kučerová (I. PA PrŠ 1.patro)
Mgr. Marie Drmolová (II. PA PrŠ  1.patro)
Jana Dubská (I. ŠD přízemí)
Mgr. Martina Jagschová (II. ŠD přízemí)
Michaela Bartáková (III. ŠD přízemí vz.)
Netřídní učitelé:  
Radka Dimitrovová
Mgr. Petr Bátěk
Bc. Daniel Mach
Mgr.Zdeněk Křenek
Mgr. Gabriela Krčmářová
Asistenti:  
Dis. Irena Ulrichová
Barbora Bláhová
Eva Rosmarinová
Jindřiška Kaplanová
Marta Kravčíková
Bc. Martina Maříková

Konzultační hodiny ve  školním roce 2018/2019.

Andrlová Kateřina

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Bartáková Michaela

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Bátěk Petr

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Bláhová Barbora

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Bláhová Eva

Každé ráno 7 – 7, 40 hodin, po předchozí domluvě kdykoli

Burešová Štěpánka

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Cinkajzlová Jaroslava

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Čejková Lenka

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Dimitrovová Radka

Středa 14 – 15, 30 hodin, po předchozí domluvě kdykoli

Drmolová Marie

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Dubská Jana

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Hendrich Petr

Úterý 14 – 15, 30 hodin, po předchozí domluvě kdykoli

Jagschová Martina

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kábrtová Krista

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kalinová Kristýna

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kaplanová Jindřiška

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Károlyiová Gabriela

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Knížková Sylvie

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kravčíková Marta

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Krčmářová Gabriela

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Křenek Zdeněk

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Kučerová Věra

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Mach Daniel

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Machová Marie

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Maříková Martina

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Mička Jiří

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Moncol’ová Petra

Středa 14 – 16 hodin, po předchozí domluvě kdykoli

Mrvíková Irena

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Novotná Hana

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Plachá Markéta

První středu v měsíci 13 – 15 hodin, po domluvě kdykoli

Potůčková Irena

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Ptáčková Jana

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Rosmarinová Eva

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Sapíková Monika

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Střeštíková Andrea

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Šallerová Jana

První pondělí v měsíci 13 – 15 hodin, po domluvě kdykoli

Švarcová Libuše

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Ulrichová Irena

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli

Zaleková Pavla

Konzultace po předchozí domluvě kdykoli