Změny v organizaci školní výuky od 3.5.2021

Na základě novelizace mimořádného opatření MZV dochází od 3.5. k těmto změnám:

1: Je povolena tělesná výchova na venkovních sportovištích bez povinnosti ochrany úst a nosu. Žádáme rodiče aby byli žáci na venkovní sportování vhodně vybaveni (venkovní sportovní obuv a oblečení).

2: Četnost testování se snižuje na 1x týdně. Z toho vyplývá, že budeme testovat všechny přítomné žáky v pondělí a každého žáka který v pondělí chybí v den jeho příchodu do školy. Čtvrteční testování se ruší.

3: Zaměstnanci školy se testují se stejnou frekvencí a podle stejných  obecných pravidel jako žáci.

4: Škola nemá povinnost vydávat potvrzení o negativním výsledku testování  žáků pro účely využívání služeb (kadeřnictví, holičství) a pro účely amatérského sportování . Žák či rodič bude dokládat skutečnost, že byl žák testován s negativním výsledkem čestným prohlášením.

Karel Kaprálek