Důležitá informace!!!

Vážení rodiče a žáci, na základě opatření vlády se do odvolání přerušuje běžná výuka na naší škole. Distanční výuka začne od úterý. Potvrzení o zavření školy budou od pondělí 8:00 h vydávány v kanceláři školy. Další informace dostanete e-mailem od třídních učitelů. Zároveň sledujte  web a facebook školy.

Karel Kapralek
ředitel školy

Čti dále

Informace o poprázdninovém nástupu do školy.

Vážení rodiče a žáci,

Přeji Vám hezké prodloužené podzimní prázdniny, během kterých je přerušena i činnost školní družiny. Ve škole se opět sejdeme v pondělí 2. listopadu.

Výuka bude nadále probíhat běžným způsobem.

Karel Kaprálek, ředitel

 

Čti dále

Důležitá informace!!!

Vážení rodiče,

aktuální opatření vlády se nevztahují na školy zřízené dle §16 školského zákona (speciální školy). Naše škola bude tedy nadále fungovat v plném provozu beze změn.

Karel Kaprálek
ředitel školy

Čti dále

Školní jídelna - důležitá informace

Vážení rodiče,

Omlouváme se Vám, ale od pondělí 21.9.2020 do středy 23.9.2020 nebude školní jídelna vařit z důvodu nečekané havárie. Bohužel firma zajišťující opravu není schopna situaci dříve vyřešit. Prosím, dejte dětem, které zůstávají na odpolední vyučování nebo do družiny s sebou jídlo z domova. 
Karel Kaprálek, ředitel

Čti dále

Důležitá informace!!!

Vážení rodiče. žáci a kolegové, upozorňuji Vás na sdělení z dnešního tisku:

Karel Kaprálek, ředitel


 Pražští školáci budou muset uvnitř nosit roušky

Pražská hygienička Zdeňka Jágrová oznámila i další opatření týkající se škol na území hlavního města Prahy. Od pondělí 14. září budou muset děti i zaměstnanci škol nosit roušky ve všech společných prostorách školy.

Čti dále